Mówiący Kij - Dla dzieci i młodzieży. Obozy i kolonie Ostrołęka

 

Początek Firmie Mówiący Kij dały – pasja i doświadczenie założycieli. Nasza decyzja o powołaniu do życia Mówiącego Kija była odpowiedzią na potrzeby, które zidentyfikowaliśmy, pracując przez wiele lat w dużych międzynarodowych firmach oraz angażując się w pracę z dziećmi i młodzieżą w Harcerstwie.

Bardzo ważne było także  nasze zaangażowanie w rodzinę i wychowanie dzieci. Te wszystkie doświadczenia dały nam przekonania, że powinniśmy zmienić kierunek  naszych karier zawodowych i połączyć nasze marzenia i przekonania w jedno. Tak się stało i dlatego możemy Cię dziś gościć na naszej stronie. Mam nadzieję, że przeżyjemy razem nie jedną przygodę.

Działamy od 2011 roku - wtedy powstała nazwa, logo pierwsze programy, działania. W 2012 – 2013 - pierwsze wycieczki, ogniska, eventy. Zimą 2014 przeprowadziliśmy pierwsze zimowiska. Latem 2014  - pierwsze obozy letnie i półkolonie. W 2014 roku rozpoczęliśmy działania w obszarze Mówiący Kij dla Biznesu. Rok 2015 i 2016 to czas bardzo szybkiego rozwoju i tworzenia nowych produktów i zdobywania nowych klientów. Lada dzień ruszamy z naszym nowym przedsięwzięciem -  Kasztel.

W marcu rozpoczniemy sprzedaż oferty  dla turystów indywidualnych. To wszystko jest bardzo ważne, jednak największą wartością osiągniętą przez nas jest zespół wspaniałych , pełnych pasji współpracowników. Bez nich było by trudniej osiągnąć to co mamy. Dziękujemy wam wszystkim.

 

Nasi Partnerzy

Zarezerwuj
obóz!