Mówiący Kij - Dla dzieci i młodzieży. Obozy i kolonie Ostrołęka


                                  

Krzysztof Falkowski - Właściciel

Współwłaściciel firmy biorący czynny udział w wyjazdach jako opiekun i instruktor.

Czynny instruktor harcerski ZHR, ojciec trójki dzieci i szczęśliwy mąż. Z zawodu inżynier budowlany, ukończył Politechnikę Białostocką oraz Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne.

Motto życiowe: "Postarajcie się zostawić świat lepszym niż go zastaliście" Robert Baden-Powell

Biuro Ostrołęka – administracja, księgowość, magazyn, Kasztel           
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 


Jacek Kołakowski - Właściciel

Współwłaściciel firmy. Opiekun i instruktor na naszych wyjazdach.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami. Czynny instruktor harcerski, ojciec piątki dzieci, maratończyk.

Biuro Ostrołęka – wycieczki szkolne, dział programowy, zarządzanie kadrą        
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 


Paweł Maciejewski - Właściciel

Współwłaściciel firmy biorący czynny udział w wyjazdach jako opiekun i instruktor.  Opiekun i instruktor na naszych wyjazdach. Licencjonowany trener, prowadzi szkolenia dla firm z zakresu sprzedaży i budowania zespołów, ojciec trójki dzieci, maratończyk.

Biuro Ostrołęka – obozy zimowe, marketing, transport, Mówiący Kij dla biznesu      
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 


Bogusia Mrozek-Ponichtera - współpracownik

Z powołania pedagog i matka, z wykształcenia filolog, z zawodu nauczyciel języka niemieckiego i animator kultury.

Biuro Ostrołęka – obozy letnie, półkolonie
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

    


Małgorzata Kołakowska - współpracownik

Pedagog z pasją. Realizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Instruktor kultury, opiekun na naszych wyjazdach.                             

Stowarzyszenie WIĘCEJ
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 


DALIBOR MIESZCZYŃSKI -     współpracownik

Instruktor i opiekun na naszych wycieczkach i obozach. Pasjonat survivalu, historii i bushcraftu, a także wieloletni członek organizacji proobronnych. Ojciec 2 dzieci, filolog angielski, ukończył studia bezpieczeństwa narodowego w specjalności obrona narodowa.

 

 

 

 

 

 


Katarzyna Domurad - WSPÓŁPRACOWNIK

Instruktor fitness, miłośniczka sportu. Od dziecka tańczyła w zespołach tanecznych poznając różne formy tańca. Czerpie radość z obcowania z przyrodą i ceni każdego człowieka wraz z jego indywidualnością.

 

       

 

 

    

 

 


Katarzyna Kapaon - współpracownik

Studentka V roku Andragogiki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji prowadzenie szkoleń. Zaangażowana w Pracownię Nauki i Przygody, gdzie zaczyna swoją karierę z niskimi parkami linowymi i prowadzi zajęcia podwórkowe dla dzieci.

Wieloletni wychowawca harcerski, mocno związana z metodyką zuchową,

Od lat realizująca się w pracy z dziećmi i młodzieżą jako wychowawca kolonijny, animator zabaw, trener w projekcie Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu.

Uwielbia wszystko co związane z naturą - od spacerów po lesie, przez żagle, po wędrówki po górach. W wolnych chwilach podróżuje lub odpoczywa przy dobrej książce. Każdemu bez zawahania poleci autostop!

Koordynator Biura Warszawa           
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

 


Marian Szarama - współpracownik

Nauczyciel, trener, między innymi Polonii Warszawa, Resovi Rzeszów, od 30 lat związany z MKS "Narew" Ostrołęka. Reprezentant Polski, między innymi w drużynach Kazimierza Górskiego, zawodnik drużyn ekstraklasy, Poloni Bytom, Gwardii Warszawa.                           

   

 

 

 

 

 

  


Katarzyna Olk - współpracownik

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Andragogika o specjalności Doradztwo Zawodowe i Edukacyjne Dorosłych. W wolnych chwilach miłośniczka podróży, w szczególności autostopowych.  Najlepiej czuje się na polskich mazurach żeglując i wsłuchując się w muzykę szantową. Posiada uprawnienia pilota wycieczek, opiekuna kolonijnego, patent żeglarza jachtowego.  Kiedyś wieloletnia tancerka tańca towarzyskiego i zawodniczka drużyny siatkarskiej AZS UKSW Warszawa.         

    

 

 

 

 

 


Łazarz Kapaon - współpracownik

Wychowawca kolonijny, wychowawca na obozach integracyjnych z osobami niepełnosprawnymi, animator gier i zabaw ruchowych dla dzieci i wszystkich, którzy chcą się z nim bawić, uczestnik kursu na studenckiego przewodnika górskiego. Wolontariusz w wielu organizacjach, m. in. Pracowni Nauki i Przygody.  Student warszawskiego AWF-u. Maratończyk.

 

 

 

 

 

 

 


JAN KEMPISTY - współpracownik

Z wykształcenia geograf. Z zamiłowania krajoznawca i turysta. Uprawiam turystykę pieszą, górską, kajakową. Jako pedagog realizuję się w pracy z trudną młodzieżą.   

 

 

 

 

 

 

 


MAREK PODBIELSKI - współpracownik

Interesuje się  survivalem, aktywnym wypoczynkiem, turystyką pieszą oraz ogólnie militariami. Instruktor BLS.
motto - „niema rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania"

 

 

 

 

 

 

 


ANITA MICHAŁĘK - współpracownik

Instruktorka rekreacji ruchowej, narciarstwa zjazdowego i aquafitnessu. Pasjonatka pieszych wędrówek oraz piłki nożnej.  Wieloletnia instruktorka ZHP. Matka 2 dzieci, animator kultury, absolwentka warszawskiego AWF w specjalności turystyka i rekreacja.

 

 

 

 

 

 

 


ANETA MAGDALEŃSKA - współpracownik

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Z wykształcenia nauczyciel języka rosyjskiego. Uwielbia sporty, które pozwalają obcować z przyrodą: wycieczki rowerowe, kajaki.

 

 

 

 

 

 

 


Grażyna Kulesik - współpracownik

Pedagog, instruktor plastyki, dekorator, prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 

 

 

 

 

 

    


Damian Świerdzewski - współpracownik

Student AWF w Białej Podlaskiej na kierunku wychowanie fizyczne. Wychowawca harcerski, biegacz, medalista Mistrzostw Polski. Instruktor narciarski.

 

 

 

 

 

 

    


Andrzej Kowalczyk - współpracownik

Zawodowy strażak. Ratownik wodny WOPR. Wychowawca harcerski. Instruktor HOPR

 

 

 

 

 

 

 


Nasi Partnerzy

Zarezerwuj
obóz!