BEZPIECZNA REZERWACJA

Do wyjazdu zostało jeszcze dużo czasu, a Ty nie masz pewności, czy Twoje dziecko nie zachoruje, nie wydarzy się coś, co nie pozwoli na udział w wyjeździe, albo po prostu zmienisz plany wakacyjne. Rozumiemy to, dlatego proponujemy dodatkowe zabezpieczenie rezerwacji imprezy turystycznej. Pakiet ochronny to:

  1. Ubezpieczenie od rezygnacji z wycieczki, dzięki któremu otrzymasz zwrot poniesionych w wydatków w przypadku wystąpienia sytuacji opisanych w OWU.
  2. Zwrot 100% wpłaconej zaliczki w przypadku rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej na min. 45 dni przed jej rozpoczęciem.
  3. W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej na mniej niż 45 dni przed wyjazdem, zmiana wpłaconej zaliczki na voucher finansowy do wykorzystania na dowolną imprezę turystyczną firmy Mówiący Kij.

Ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej wykupowane jest w imieniu zgłaszającego w towarzystwie ubezpieczeniowym SIGNAL IDUNA.

Zmiana rezerwacji możliwa jest jedynie w przypadku wolnych miejsc w wybranej imprezie turystycznej.

Zwrot zaliczki w przypadku rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej realizowany jest niezależnie od  wykupionego ubezpieczenia, bezpośrednio przez firmę Mówiący Kij.

Koszt „bezpiecznej rezerwacji”: 60 zł

Powyżej przedstawiona oferta usługi Mówiący Kij sp. z o.o. nie jest umową ubezpieczenia, jak również nie jest działalnością w rozumieniu ustawy o działalności ubezpieczeniowej. Mówiący Kij informuje również o możliwości ubezpieczenia się w dowolnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym z tytułu szkody powstałej wskutek rezygnacji z imprezy z przyczyn losowych.

Wykupienie pakietu „BEZPIECZNA REZERWACJA” jest możliwe do 7 dni po wpłacie zaliczki/zawarcia umowy sprzedaży usługi. 

Dokumenty